Ужгородці обговорюватимуть пропозиції перейменування та найменування вулиць

Відповідно до розпорядження міського голови 19.04.2019 №188 «Про проведення громадського обговорення», дотримуючись постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з метою врахування громадських інтересів, збору зауважень та пропозицій оголошується проведення із 22.04.2019 року по 21.06.2019 року громадського обговорення пропозицій. 

із перейменування:

– вулиці Кароя Мейсароша на вулицю Антона Кашшая,

– вулиці Декабристів на вулицю Кароя Мейсароша,

– вулиці Антона Кашшая  на вулицю Володимира Фединишинця

та найменування однієї з нових вулиць міста іменем Миколи Бандусяка. Про це пише офіційний веб-сайт Ужгородської міської ради.

Пропозиції (зауваження) щодо перейменування (найменування) подаються до 18 червня 2019 року у письмовій чи усній формі на адресу управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради: вул. Небесної Сотні, 4, ІІ поверх; тел.: 61-71-03; e-mail: [email protected] із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *