В обласному центрі з’явився перший пункт обігріву

Перший пункт обігріву розгорнули учора, 14 січня,  в Ужгороді.  Як і в попередні роки, він діятиме у районі парку Перемоги («Кірпічки») біля ЗОШ №15.

У зв’язку з похолоданням –  за прогнозами у ближчі дні очікуються морози до  -14 ° – Ужгородська міська рада звернулася  до ДСНС України у Закарпатській області з проханням розгорнути цілодобовий тимчасовий пункт обігріву, діяльність якого забезпечуватиметься у тому числі міською радою.

Міський голова Богдан Андріїв, начальник ДСНС України у Закарпатській області Мирослав Щербей, заступник міського голови Юрій Рахівський та начальник Ужгородського міськрайонного відділення ДСНС Віталій Ільницький сьогодні оглянули готовність тимчасового пункту обігріву до роботи.

У пункті цілодобово чергуватимуть працівники аварійного-рятувального загону  спеціального призначення управління ДСНС. Люди, які потребуватимуть прихистку, зможуть тут зігрітися, попити чаю, з’їсти печиво – це забезпечила міська рада, так само, як і маски та дезінфікуючі засоби. Міська влада, наголосив Богдан Євстафійович, має допомогти людям, які опинилися у складних обставинах.

Долучилися й благодійники – ТОВ «Енергозбереження Закарпаття» надали палети, які, крім дров, використовуватимуть для обігріву пункту.

Хоч намет розрахований на 20-25 осіб, через ситуацію із коронавірусом дозволятимуть перебувати не більше ніж 5-6 особам одночасно. За потреби розгорнуть й інші пункти обігріву.

Начальник ДСНС України у Закарпатській області Мирослав Щербей зазначив, що пункт обігріву працюватиме до покращення погоди, рятувальники чергуватимуть позмінно, адже пункт цілодобовий. Наразі всім необхідним забезпечені, якщо виникатимуть додаткові потреби – звертатимуться до міськради.

Крім цього тимчасового пункту, розповів Богдан Андріїв, в Ужгороді працюють ще 3 стаціонарні: на вулиці Олександра Грибоєдова, 20В – у секторі обліку та нічного перебування бездомних осіб, на вулиці Проектній, 3 – на базі КП «КШЕП» та на вулиці Тиводара Легоцького, 15 (приміщення ТОВ «Житло-Сервіс»).

Також міський голова попросив ужгородців не бути байдужими: «Якщо ви знаєте людей, яким необхідна допомога, підкажіть їм, що працюють пункти обігріву, бо зазвичай такі люди не мають можливості прочитати про їх розташування чи подивитися на телебаченні». Богдан Андріїв подякував і всім рятувальникам – за їхню роботу та постійну співпрацю.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *