В приватному господарстві с. Колочави горів хлів, внаслідок пожежі загинули корова та 10 курей

У ніч на 10 листопада сталася пожежа на території приватного господарства у с. Колочава Міжгірського району. Загорання виникло у хліву, звідки вогонь перекинувся на прибудовану літню кухню. Пожежу помітили сусіди, коли полум’я вже охопило дах будівлі.

Вони ж о 02:00 подзвонили до Служби порятунку та кинулися рятувати худобу, яка жила у хліву. Люди повідкривали дверцята загону для поросят, а корова надихалася диму і вже не змогла вибігти на свіже повітря. За викликом на місце події виїхали бійці державних пожежно-рятувальних постів с. Колочава та с. Синевир. О 02:45 їм вдалося локалізувати пожежу й зупинити розповсюдження вогню, який вже почав перекидатися на господарський житловий будинок і загрожував сусідській оселі. Через 10 хвилин, о 02:55, пожежу на площі 48 кв.м остаточно ліквідували, повідомляють у ДСНС України у Закарпатській області.

Від вогню загинули корова та 10 курей. Крім цього, полум’я знищило покриття надвірної споруди і 4 тонни сіна, а також пошкодило перекриття та стіни на площі 15 кв.м.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *