В селі Анталовці відбудеться табір “Молодь змінить Україну 2019”

Ти молодий та активний? Хочеш весело та з користю провести час, зустріти однодумців та відволіктися від буденності? Тоді молодіжний табір «Молодь змінить Україну» саме для тебе!
Організаторами є УМГО «Єдине Студентство» за підтримки Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, пише zak-pod.com.ua.

На тебе очікують три дні у патріотично-наметовому таборі, де зберуться представники молодіжних громадських організацій та активісти Закарпаття, аби вийти відкрити тобі нові горизонти та поле для діяльності та розвитку.

Учасники отримають можливість не тільки дізнатися про основи функціонування громадянського суспільства, а й засвоїти конкретні інструменти того, як активна частина молодіжного громадського сектору може постійно удосконалюватися і творити зміни навколо себе.

Основні теми, що обговорюватимуться під час табору: «Різниця між патріотизмом, націоналізмом, шовінізмом», «Боротьба українського народу за незалежність», «Громадсько активна молодь – шлях до успіху України», «Феномен лідерства! Що таке політична еліта?», «Роль волонтерського руху в Україні».

Три дні, сповнені змістовними лекціями, активним дозвіллям (спортивними та інтелектуальними іграми) та знайомствами! Останньому сприятимуть вечірні посиденьки біля ватри та дискотека;) Тепла та дружня атмосфера забезпечена!
Вікове обмеження учасників 16+.

Хочеш стати учасником? Варто лише зареєструватися та оплатити участь!
Організаційний внесок – 450 гривень (у цю суму входять триразове харчування, оренда намету, спальника та каримата, роздаткові матеріали, сувенірна майка, створення зручних умов у таборі).

Закінчення реєстрації: 5 травня в 23-59.

Учасників для табору відбиратимуть на основі есе. Кваліфікована комісія також обере найкращі роботи, автори яких будуть нагороджені подарунками.

Виникли запитання? Звертайтеся до координатора табору:
+38(099)288-25-42 (Ладислав)
+38(099)085-61-27 (Сергій)

Приєднуйся до нас, разом ми – сила, разом ми – нова генерація українського суспільства!

Дата: 10-12 травня 2019 р.

Місце: с. Анталовці, Ужгородський район.

Початок: 11:00

Анкета: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEVx2nOuo41a6zxBcuUwkmZdhlhxWfCw-RzgGmW0JvmguExw/viewform?fbclid=IwAR3WEl8B4Afsr8c3Y7S9xPa1XXGcCVRWnGQXAvBVaiySojw80C7wlFzlbwM

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *