В Ужгороді презентують Мобільну майстерню по переробці пластику “MüMü”

27 травня в місті Ужгород буде презентована Мобільна майстерня по переробці пластику “MüMü”, котра вирушила з Угорщини у свій екологічний просвітницький шлях, щоб спільно з дітками Закарпаття власноруч виготовити вироби з пластикових відходів.

Починаємо знайомитись з роботою майстерні о 10:00 де впродовж еко-екскурсії, що триває близько 45хв – 1 год., можна дізнатися навіщо і як сортувати сміття та виготовити власноруч виріб з принесених пластикових кришечок.

Локація: Православна набережна, 12 (навпроти Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород)

Час: 10:00-17:00

Вікова група: учні 2- 6 класу

Запис груп учнів за телефоном 068 633 6886 Анна

Пластикова майстерня вже була презентована в трьох населених пунктах на річці Тиса в Угорщині і прямує до України. В якості своєї першої зупинки вона відвідає Ясіня з 24 по 25 травня, а потім чекатиме зацікавлених в Ужгороді 26 травня – в НВК «ЗОШ І ст. – з угорською мовою навчання – угорськомовна гімназія» і 27 травня – в центрі міста на Православній набережній, 12.

ЗАХІД ВІДБУВАЄТЬСЯ З ДОТРИМАННЯМ КАРАНТИННИХ ВИМОГ

Проект “5 країн- 1 ріка” реалізовується за підтримки Erasmus+ у міжнародному співробітництві Угорщини, Словаччини, Румунії, Сербії та України, котрих об’єднує одна мета:
очищення річки Тиси від пластикового забруднення, шляхом навчання підростаючого покоління, взаємодії на місцях та позитивній міжнародній співпраці.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *