В Ужгороді проведуть розвиваючу подію: Медитативний живопис: робота над поставленим запитом

Медитативний живопис – це найкращий варіант емоційного перезавантаження, відчуття моменту тут і зараз, відчуття себе в цьому моменті та коригування своїх цілей на майбутнє.

Разом під мелодійну медитативну музику ми напишемо власні картини. Не звичайні картини, а створені завдяки маленьким кришталикам солі, які в поєднанні із каліграфічною тушшю творять фантастичні візерунки.

Ми зануремось у ці візерунки, будемо створювати власні світи. Світи, що будуть з’являтись у нашій фантазії і непомітно перекликатись із нашою реальністю. Із твоєю реальністю. Адже все, що ти бачиш в абстрактних зображеннях є відображенням тебе самого. Ми будемо обговорювати ці образи та відкривати приховані грані нашої душі… Наші приховані потреби та бажання, будемо шукати нові способи аби їх реалізувати в цей непростий час.

І, звісно, ми будемо медитувати. На цьому занятті медитувати буде легко і просто, навіть якщо ти ніколи цього не пробував. Ведуча заняття – Margarita Sergeeva зробить все, щоб тобі було максимально комфортно та затишно.

Тема заняття – робота над поставленим запитом (для тих, кому необхідно зробити вибір, прийняти рішення, зрозуміти в якому напрямку рухатись)

Аби зареєструватись на заняття, заповни форму нижче, це займе не більше п’яти хвилин (буде потрібно внести аванс, вся інформація написана у формі реєстрації)
https://forms.gle/fksHx4LsQumC4ohaA

Дата: 12 грудня 2020 року

Час: 15:00

Місце: “Крила” – Школа розвитку особистості, м. Ужгород, вул. Швабська 13а

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *