В Ужгороді відбудеться захід присвячений акції”16 днів проти гендернозумовленого насильства”

В Україні чи не кожна четверта жінка стикається із проблемою домашнього насильства. Ми звикли табуювати цю тему, бо нам соромно говорити про це. Ми звикли звинувачувати потерпілих, бо так простіше. Але все це – грає на користь кривдників. Настав час це змінювати.

Ми поговоримо з чотирма жінками, яким довелося стикнутися особисто із проблемою домашнього насильства. Яким був їхній досвід? Як складно було прийняти те, що відбувалося? Яка підтримка була потрібна? Як вдалося покинути “замкнуте коло”.

Ми запрошуємо до екологічного спілкування кожного і кожну, кому саме зараз важливо почути історії людей, які стикнулися з домашнім насильством.

Women`s Talks – це про особистий досвід. Ми говоримо з різними жінками: мамами; переселенками; військовими; феміністками; жінками; які борються з важкими недугами. У кожної з них – різний досвід. Різні спікерки, різні теми, різні проблеми і жінки, яким точно є про що розповісти. Нам важливо говорити про жіночий досвід і робити його видимим.

Із 25 листопада в Україні триває акції “16 днів проти гендернозумовленого насильства”, у рамках якої й відбудеться захід.

Подія організована ужгородським представництвом ГО “Інсайт” та Командою Кризового Центру.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *