В Ужгороді відбудеться захід присвячений виборам

Ось вже більше тижня, як завершились вибори, але ми задаємось питаннями: «Чи є життя після виборів?», «Що робити далі?», «Куди спрямувати нашу активність?».

Вже зовсім скоро побачимо у своїй роботі нову місцеву владу та їхню роботу на благо громад. Тож, запрошуємо вас долучитись до вебінару: «Життя після виборів: взаємодія влади та громади», де ми поспілкуємось про те, як здійснювати контроль за новообраною владою, як спрямувати її на роботу на благо громади і як нам самим брати участь у прийнятті рішень для вирішення місцевих проблем.

ДЛЯ КОГО: запрошуємо долучитися до онлайн «Клубу Активної Громади» представників громадських організацій та бізнесу, експертів, активних громадян всіх, хто хоче розвивати та вдосконалювати свої міста. Також окремо запрошуємо й будемо раді бачити депутатів місцевих та обласних рад й помічників депутатів.

Під час заходу учасники та учасниці дізнаються:
•Що таке громадський контроль? Як громадяни можуть контролювали владу? Які для цього існують інструменти?
•Проблеми й перешкоди громадського контролю.
•Карта розвитку громади: що це і як з цим працювати ?
•Як вирішувати проблеми в громаді?

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за фінансової підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян

Дата: 17 та 24 листопада

Час: 16:15 – 17:30

Місце: м. Ужгород, вул. Швабська 25а

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/DpBHETH5FmsJNFs48

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА тут https://us02web.zoom.us/j/85202071451

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *