В Ужгороді відкриють хаб для підприємців

Хаб для підприємців «Дія.Бізнес» на Закарпатті та старт програми «Велика реставрація» по відновленню історико-культурних пам’яток в Україні – це декілька позитивних для області новин, які оприлюднили на Форумі «Україна-30». Триденний форум проходить у Києві, відкривав його Президент України Володимир Зеленський. Участь у форумі бере й заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

«Чудові новини для Закарпаття безпосередньо з форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді». Міністерство цифрової трансформації України у 2021 році відкриє хаб для підприємців «Дія.Бізнес» у м.Ужгород, який призначений для проведення бізнес – конференцій та освітніх заходів. Окрім того, підприємці зможуть протестувати свій продукт одразу в центрі та отримати консультації фахівців. Закарпатська обласна державна адміністрація залучена до цього процесу безпосередньо. Для підприємців «Дія.Бізнес» буде надавати наступні послуги: консультації від спеціалістів – практиків; проведення бізнес – конференцій, освітніх заходів та воркшопів; можливість протестувати продукт на pop-up локації перед виходом на ринок; оренда зали для персональних заходів, тощо. Цифровізація – це незворотній процес в реаліях сьогодення. Тому надзвичайно важливо, що Закарпаття отримає такий проєкт», – зазначив Ігор Шинкарюк.

Також заступник голови Закарпатської ОДА повідомив, що міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко на форумі розказав про старт практичної фази програми «Велика реставрація», яка дозволить відновити культурну та історичну спадщину громад і регіонів.

Ігор Шинкарюк: «Для Закарпаття – це надважливий проєкт і Закарпатська обласна державна адміністрація вже активно працює над акумуляцією вичерпного переліку об’єктів, які можуть бути відновлені чи реставровані в рамках цієї державної програми. Голова обладміністрації Анатолій Полосков звертає особливу увагу на об’єкти культурної та історичної спадщини, які в перспективі можуть сприяти розвитку територіальних громад області, в умовах системного дефіциту бюджетів місцевого рівня, такий підхід буде визначальним. Пошук ефективного менеджменту для реалізації таких проєктів на місцях – завдання першочергове».

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *