Віртуоз та просто хороша людина: відійшой у вічність відомий тернопільський перукар

Трагічну новину опублікували у соцмережах друзі та знайомі відомого талановитого тернопільського перукара, віртуоза та просто хорошої людини яка відійшла у вічність – Дмитро Покуда, повідомляє zz.te.ua.

“Дуже сумна подія і безмежний жаль, коли такі талановиті люди покидають цей світ так рано. Знаю Діму як чудового майстра, який вмів постригти ідеально будь-яке волосся, незалежно від густини, податливості і довжини. В нашому файному місці це був єдиний майстер, який робив ідеальне класичне каре. Скромна людина, ввічливий до клієнтів, талант із своїм складним і вразливим внутрішнім світом. Хай земля тобі буде пухом, твоїм клієнтам тебе буде дуже бракувати”, – пише Леся Борецька.

“Сумна звістка. Ми втратили талановитого майстра, тонку і раниму душу, чудову людину. Знаю Дмитра з студентських років. Працювали пліч о пліч в одному салоні» Раяна». Ти був хорошою людиною , прекрасним спеціалістом і нехай на небі тобі буде спокійно.
Такий молодий ти пішов Дімка, плачу!!!!!!

Всіх хто знав особисто прошу про молитву”, – додає Юлія Квятковська.
У коментарях друзі, знайомі і клієнти Дмитра висловлюють жаль з приводу важкої втрати.

“Він добрий, привітний і щирий… І просто був хорошою людиною. Дуже жаль що його вже немає в нашому файному Тернополі. Сподіваюся, що його подорож в небесну даль принесе йому спокій і Бог заспокоїть його раниму душу”, – пише Леся Чопик.

“Це надзвичайно боляче! Він був хорошим другом і колегою по роботі! Надзвичайно добра людина! Вічна пам`ять”, – зазначає Olya Pauk.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *