Виноградівщина отримає нові дороги?

Депутати районної ради спрямували кошти на ремонт доріг та вирішення освітніх та медичних нагальних питань

Бюджетна позачергова сесія Виноградівської районної ради відбулася у середу, 24 квітня 2019 року. 
На порядку денному засідання депутати розглянули питання внесення змін до районного бюджету, зокрема питання про прийняття цільових субвенцій з обласного та державного бюджетів, а також перерозподілу коштів. У підсумку одностайне рішення депутатського корпусу дозволить провести капітальні ремонти доріг, вирішити нагальні питання в освітній та медичній сфері, реалізувати на території нашого району інвестиційні проекти тощо, повідомляє zak-pod.com.ua з посиланням на виноградівську райдержадміністрацію.

Відтак кошти надійдуть: 
1 000 000грн. – на капітальний ремонт ділянки дороги Боржавське-Великі Ком’яти (вул.Вл.Ів.Маргітича від №15 до №130; вул.Ів Франка від №1 до №51) в с.Боржавське;
805 000грн. – на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Великі Ком’яти- Вилок; 
561800 грн – на капітальний ремонт обласної дороги Великі Ком’яти-Вилок в межах Пушкінської сільської ради; 
195 000 грн − на поточний ремонт вулиці Петефі с.Шаланки; 
2 000 000 грн − на капітальний ремонт дороги по вул.Пушкіна с.Шаланки; 
1 000 000грн. − на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Виноградів- Дротинці- Фанчиково,
Співфінансування до коштів Державного фонду регіонального розвитку у розмірі 5 178 000 грн надійшло для проведення капітального ремонту обласної дороги Великі Ком’яти-Вилок на ділянці Шаланки-Перехрестя тощо.
Окрім того, 376 000 грн будуть використані на виконання інвестиційного проекту «Будівництво водопроводу від існуючих мереж для забезпечення існуючої водонапірної вежі в с.Мала Копаня».

Також депутати одноголосно підтримали пропозицію Президії районної ради щодо перерозподілу коштів. Таким чином залишок субвенції у розмірі 6 млн 156 тис грн були спрямовані на освіту. Як зазначив голова районної ради Віталій Любка, минулого року понад 9 млн.грн. освітньої субвенції були направлені на школи району, однак з них було використано трохи більше 3 млн грн. Сьогодні, згідно з рішенням сесії, кошти повернуться у навчальні заклади для забезпечення їхніх потреб.

− Щодо іншої частини коштів освітньої субвенції та лишків місцевого бюджету, то після вивчення пропозицій освітян, опрацювання даного питання депутатами, буде прийняте виважене рішення, − відзначив Віталій Любка.

Також депутати спрямували 1,5 млн грн на районну лікарню – 850 000 грн на закупівлю медикаментів та 650 000 грн для придбання медичного обладнання. 16 тис грн − для коригування проектно-кошторисної документації на ремонт дороги до пункту пропуску в селі Хижа, де відтак буде реалізований грантовий проект, вартістю 150 тис. євро тощо.

Голова районної ради Віталій Любка подякував депутатському корпусу, голові бюджетної комісії Едену Албоку, за активну, оперативну та плідну роботу, завдяки чому вдалося вирішити першочергові питання соціально-економічного розвитку району.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *