Women`s Talks подія для жінок в Ужгороді

Ще 100, 50, 20 та навіть 10 років тому, на жінок, які бажали йти в політику, дивилися зверхньо та знецінюючи. Вже не кажучи про те, який шлях жінкам потрібно було пройти до того, аби досягнути омріяної мети, і з якими перешкодами доводилося стикатися. І навіть зараз, коли здавалося б, що жінки в політиці — не новина, чи не щодня ми чуємо у їхню адресу різноманітні секситські висловлювання продиктовані гендерними стереотипами.

З якими викликами та проблемами щодня стикають жінки-лідерки?

Ми поспілкуємося із чотирма жінками-лідерками — політикинями, працівницями державної сфери тощо. Кожна з них — фахівчиня у своїй справі, кожна з них — щодня справляється з викликами та гендерними стереотипами. У кожної з них — свій шлях та своя історія.

Ми запрошуємо до екологічного спілкування кожного і кожну, кому саме зараз важливо почути історії жінок-лідерок.

Women`s Talks — це про особистий досвід. Ми говоримо з різними жінками: мамами; переселенками; військовими; феміністками; жінками; які борються з важкими недугами. У кожної з них – різний досвід. Різні спікерки, різні теми, різні проблеми і жінки, яким точно є про що розповісти. Нам важливо говорити про жіночий досвід і робити його видимим.
Подія організована ужгородським представництвом ГО “Інсайт”.

Захід відбудеться за адресою: вул. Швабська, 25 а, Smart Poin

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *