Як це бути поліцейським? Правоохоронці проінформували громадян Воловеччини

До Воловецького  районного  центру зайнятості завітали співробітники мукачівської поліції. Правоохоронці зустрілися з  мешканцями райцентру, які перебувають на обліку  та розповіли їм про переваги роботи в органах поліції та  порядок набору на службу.  

Вчора, 29 жовтня, за участю працівників  сектору кадрового забезпечення Мукачівського  відділу поліції у Воловецькому  районному  центрі зайнятості відбулася зустріч з громадянами, що перебувають на обліку з пошуку роботи.  

Інформацію щодо умов набору до Нацполіції та специфіку роботи служби,  розповіли  старші інспектори Мар’яна Захарова  та Наталія Товкан. 

Правоохоронці ознайомили присутніх про те, хто може бути поліцейським та про те, які саме завдання він виконує. Вони озвучили вимоги до кандидатів на службу в поліцію, про порядок проведення конкурсної процедури та порядок  призначення на посади. Також  присутні дізнались про грошове забезпечення  поліцейських  та програму забезпечення житлом на умовах фінансового лізингу. 

Поліція нагадує  вимоги до кандидатів на службу в поліції: 

-громадянство України;

-вік від 18 років;

– наявність повної загальної середньої освіти;

– вільне володіння українською мовою;

– наявність задовільного стану здоров’я та розвинені фізичні дані.

За більш докладнішою інформацією бажаючі можуть звернутися до сектору кадрового забезпечення Мукачівського відділу поліції за адресою: м. Мукачево, вул. Ярослава Мудрого, 8, 2-ий поверх, каб. № 51,59.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *