За насадження маку жителю селища Чинадієво загрожує кримінальна відповідальність

На присадибній ділянці раніше судимого жителя селища Чинадієво Мукачівського району дільничні офіцери поліції виявили насадження маку. Поліція вилучила нарковмісні речовини. За вчинене чоловіку загрожує кримінальна відповідальність.

Сьогодні, 5 липня, дільничні офіцери відділу поліції виявили незаконний посів снотворного маку. Наркотичні речовини вирощував на земельній ділянці своєї прибудинкової  території мешканець селища Чинадієво Мукачівського  району. Під час огляду дворогосподарства з присадибної ділянки 63-річного раніше судимого чоловіка працівники поліції вилучили всі рослини маку. Їх направили для дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Закарпаття.  

У діях  чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення за статтею 310  Кримінального кодексу України, йдеться про незаконний посів або вирощування снотворного маку. За таке правопорушення передбачено покарання – до трьох років позбавлення волі.

Поліція вкотре звертається до громадян та нагадує, що зараз на території Закарпатської області в рамках загальнодержавної операції під назвою «Мак»  проводяться заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель. Вирощування цих рослин на території нашої держави дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензії на здійснення відповідних видів діяльності. За самовільне насадження таких рослин  передбачена адміністративна відповідальність. За великі посіви – кримінальна. 

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *