Заходи на кафедрі гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ з нагоди проведення екологічних свят

Маємо вам обов’язково повідомити, що найближчим часом у нашій державі буде відзначатися професійне свято День екологічних знань. Також незабаром відбудеться і День довкілля. Ці свята відіграють велику роль, адже відзначаються не тільки в Україні, але й у багатьох країнах світу. Святкування відбудеться незважаючи на пандемію, тим більше, що епідеміологічна обстановка у державі зараз значно покращилась. Важливість цих свят пояснити доволі просто, адже проблема відносно раціонального використання природних ресурсів та збереження довкілля стосується кожного громадянина, це наше з вами майбутнє. Лише якщо мі всі об’єднаємо свої зусилля, зможемо вирішити багато нагальних питань, хвилюючих кожного.

Викладачі кафедри гідро екології та водних досліджень та природоохоронний факультет ОДЕКУ просять усіх, хто бажає, прийняти участь у наших заходах.

Челендж під назвою «Допоможи Планеті»

Це дійство присвячене Дню Довкілля. Планується участь не тільки студентів, але й школярів професійно орієнтованих шкіл. Планується прибирання прибудинкової території, вулиць біля будинків, гуртожитків та шкіл. Учасники будуть здавати макулатуру, пластик та інше сміття, котре має здатність до повторної переробки. Про участь у цій акції слід передати фото звіт на кафедру гідро екології.

Онлайн відео-екскурсія для студентів та учнів шкіл

Планується екскурсія до науково-експертного центру моніторингу навколишнього середовища ОДЕКУ. Організатори познайомлять учасників з роботою Центру, розкажуть принципи роботи спеціальних приладів по фіксації довкілля. Окрім цього учасникам продемонструють переваги спеціальностей, по котрим виконує підготовку ОДЕКУ та кафедра гідро екології та водних досліджень. Відповідальними за захід назначені співробітники кафедри.

Онлайн-вікторина

Цей захід проводити будуть студенти групи ЕГ-18. Екологічна онлайн-вікторина буде проводитися для учнів загальноосвітніх шкіл. Зважаючи на пандемію та карантинні заходи, прийняти участь зможуть усі бажаючі на платформі ZOOM. Фото-звіт, котрий підтверджує участь у цій акції, необхідно надсилати на кафедру гідро екології та водних досліджень.

Вищевказані акції та заходи в честь дня довкілля сприяють зваженому та дорослому відношенню школярів до стану навколишнього середовища. Учні дізнаються багато корисної та цікавої інформації відносно збереження екології та переробки вторинного сміття. За прийняття активної участі у розробленій працівниками ОДЕКУ програмі активісти будуть нагороджені дипломами.

Источник: 207 Водні біоресурси та аквакультура в ОДЕКУ

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *