Закарпатські поліцейські привітали школярів з початком навчального року

Співробітники поліції Закарпаття в рамках загальнодержавної акції «Відведи дитину до школи» привітали школярів з початком навчального року, забезпечили одягом та необхідним учнівським приладдям та відвели дітей до школи.

З нагоди свята Першого дзвоника в Україні відбулася акція «Відведи дитину до школи», участь у якій взяли правоохоронці. 

Зокрема, в усіх районах Закарпаття працівники поліції відвідували сім’ї, передовсім ті, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, й допомагали батькам зібрати дитину до школи. Також правоохоронці супроводжували малюків за місцем навчання. 

Зокрема, працівники Ужгородського відділу поліції – інспектор ювенальної превенції лейтенант поліції Богдана Воробок, начальник сектору моніторингу капітан поліції Адріан Гайдош та старший інспектор сектору моніторингу майор поліції Вікторія Самборська відвідали з подарунками Ужгородську спеціалізовану школу-інтернат для дітей з вадами слуху.

На Мукачівщині інспектор ювенальної превенції Мукачівського відділення поліції капітан Анатолій Попович доставив з усім необхідним до школи у с.Верхній Коропець ученицю третього класу Анастасію Удут.

Інспектор ювенальної превенції Перечинського відділення поліції старший лейтенант Олександра Мушак відвідала дві сім’ї у с.Сімер, доставивши до місцевої школи чотирьох діток. При цьому перечинські правоохоронці подбали, аби малеча була забезпечена усім необхідним для школи.

Старший інспектор ювенальної превенції Тячівського відділу поліції старший лейтенант Антоніна Маркітан відвідала багатодітну родину у с.Бедевля, доставивши до школи двох дітей. 

Інспектор ювенальної превенції Хустського відділу поліції капітан Роман Прокопів у с.Нижнє Селище доставив до школи двох сестер-близнючок. Як і в попередніх  випадках дітей було забезпечено усім необхідним для школи. 

Аналогічні акції відбулися у всіх без винятку відділах та відділеннях поліції Закарпаття. 

Правоохоронці краю й надалі опікуватимуться сім’ями, які опинились у скрутному становищі, та дбатимуть, щоб діти з цих родин були забезпечені одягом, взуттям, шкільним приладдям та іншим необхідним.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *