Запрацювала виставка художніх робіт у межах масштабного артмарафону «Мистецтво без меж»

9 жовтня в Ужгороді на базі обласного БДЮТ «ПАДІЮН» за участі заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Ігоря Шинкарюка відкрили виставку художніх робіт у межах масштабного артмарафону «Мистецтво без меж».

Такі самі заходи стартували й на 14 локаціях у різних куточках Закарпаття.

Як зауважив Ігор Шинкарюк, уперше мистецьку акцію «Пленер у ріднім місті протяжністю 2200 м» ПАДІЮН організував у 2015 році вздовж липової алеї в Ужгороді, яка була внесена до Книги рекордів України.

Цього разу зафіксували новий рекорд. Документ про це передав представник Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський керівництву Закарпатського обласного Палацу дитячої і юнацької творчості, яке ініціювало проведення наймасовішого мистецького пленеру до Дня художника.

За словами заступника очільника області, визначні місця свого міста, Закарпаття понад 100 – 150 учасників на кожній творчій зоні відтворювали у різних техніках. До акції також долучилися юні митці з Воловеччини, Міжгірщини, Іршавщини, Хустщини, Берегівщини, Виноградівщини, Рахівщини, Березнянщини, Свалявщини.

«Дитяча творчість завжди особлива і надзвичайно цікава.

Дякуємо колективу Закарпатського обласного Палацу дитячої і юнацької творчості, педагогам і батькам за виховання та навчання нашої творчої молоді. Результати Вашої кропіткої праці видно у кожному дитячому малюнку.

Бажаємо творчих звершень та всебічного розвитку», — наголосив Ігор Шинкарюк.

Закарпатська обласна державна адміністрація

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *