Жителя Великого Березного упіймали на наркотиках

Суд розглянув клопотання слідчого та обрав запобіжний захід для 37-річного жителя Великого Березного, у автомобілі якого поліцейські вилучили метамфетамін. Зловмисник підозрюється у розповсюдження наркотиків на території району
Із салону автомобіля фігуранта працівники поліції вилучили згортки з білою кристалічною речовиною, зовні схожою на метамфетамін.
Наркозбувача одразу затримали у процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі вже повідомили затриманому про підозру у вчинені злочину передбаченого статтею 307 Кримінального кодексу України (зберігання наркотиків з метою збуту). Також правоохоронці звернулися до суду з клопотанням про обрання щодо підозрюваного на період досудового розслідування запобіжного заходу.
Вчора, 21 грудня, Великоберезнянський районний суд розглянув клопотання слідчого та ухвалив рішення про взяття підозрюваного під варту на 60 діб з можливістю внесення грошової застави у сумі 105 тисяч гривень.
Згідно санкції статті за скоєне фігуранту загрожує позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.
Related News

Протягом доби на Закарпатті дві автівки перекинулися з дороги
Протягом ночі й ранку 20 січня рятувальники вже двічі виїжджали на місця виникнення дорожньо-транспортних пригод.Read More

На Закарпатті протягом двох днів загорілися дві автівки
У суботу й неділю до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надходили повідомлення про загорання транспортних засобів. ПершийRead More