Злий геній вбив свою матір на Закарпатті, каже бачить демонів та має купу книг з езотерики

Закарпаття досі колише після почутого, злий геній, знавець езотерики який закінчив школу і виш з відзнаками задушив свою матір, а тіло сховав у ліжку. Жінку знайшли поліцейські в квартирі, в ліжку де і затримали її сина, у покійної був перелом під’язикової кістки, що каже про задушення, повідомляють “Факти ICTV”.

Мати генія працювала багато років вчителем, натомість син пішов тим же шляхом і почав працювати вчителем біології в Закарпатті. Після огляду квартири слідчі виявили велику кількість книг по езотериці, а сусіди стверджують, що чоловік придумав власну релігію і змушував свою матір голодувати, натомість жінка завжди вигороджувала свого майбутнього вбивцю, навіть коли втрачала свідомість.

Як кажуть у поліції жінка приховувала хворобу сина аж 20 років, а з часом хвороба взагалі почала прогресувати, і чоловік стверджував, що чує голоси і бачить демонів, а за останні 6 місяців чоловік почав не виходити з квартири і випускати матір.

Про вбивство чоловік не пам’ятає, наразі знаходиться в слідчому ізоляторі тимчасового тримання, де йдеться про його відправку на примусове лікування.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *