Main Menu

Зустріч з Ольгою Сагайдак

Є ідея, є команда, немає «дрібниці» — грошей. Ситуація, знайома кожному культурному менеджеру креативному об’єднанню.

21 червня о 14:00 запрошуємо вас на зустріч із Ольгою Сагайдак, співзасновницею мистецького благодійного фонду Dofa Fund та низки культурних проєктів, яка говоритиме про те, де і як шукати фінансування. Чим українські грантодавці відрізняються від іноземних. Як працювати з величезними інституціями на кшталт House of Europe або, навпаки, локальними фондами. Чим привабити до проєкту приватного донора, мецената. Як правильно заповнювати грантові заявки та звітувати за проєктом так, щоб співпраця із фондом стала постійною.

А ще — як правильно сформулювати місію, цілі й завдання проєкту. Не лише для донора — а й для правильного вектору розвитку і комунікації з аудиторією.

Ольга добре знайома з закарпатським контекстом. У 2018 Dofa Fund проводив тут двотижневий культурний форум «СлободаКульт», пізніше почав підготовку до презентації Закарпаття на Одещині, «ТранскарпатіяКульт», поки відкладеного через карантин. А саме зараз тут триває організована Dofa Fund разом з Сublo за підтримки House of Europe мистецька резиденція . Проходить вона саме у нас, у Smart Point Історія резиденції — це якраз історія про довіру донорів до організації.

Тож приходьте і готуйте ваші запитання!

Дата: 21 червня 2021 року

Час: 14:00

Місце: м. Ужгород, вул Швабська 25а
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *